Dansk møbeldesign. Reol af teak, 1960'erne
Reol af teak, front med skuffer, herover skydelågr, opsat på runde ben. H. 173, B. 89, D. 42 cm. Dansk møbeldesign, 1960'erne. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 21 timer 27 minutter 45 sekunder