Claudio Giulianelli. 'Storie di Burattini'
Claudio Giulianelli (Italien, f. 1956). 'Storie di Burattini', olie på lærred, sign. C. Giulianelli, på bagsiden dateret 2022. 60 x 50 cm. Uden ramme. Fremstår med trykmærker fra blændrammen.
Claudio Guilianelli er bl.a. repræsenteret på Caruso Gallery i Italien samt The Pompe Art Gallery i Paris.
Slutter om 4 dage 21 timer 36 minutter 31 sekunder