Certina: DS Action Big Date herreur, automatic, Ø41 mm.
Certina DS Action Big Date herrearmbåndsur med urkasse af stål, model C032.426.16.041.00. Blå urskive med stregindeks og datovisning. Automatisk urværk. Diameter: Ø41 mm. Monteret på original brun læderrem. Uret går ved efterprøvning. Fremstår med minimale/ingen brugsspor. Original boks, manual samt stemplet garantikort medfølger; erhvervet hos Bucherer Illum 2019.
Auktionen afsluttes: 21. nov. 2024 20:00
6 dage 15 timer 4 minutter 3 sekunder