Celine. 'Trio' Crossbody Bag/ skuldertaske af sort lammeskind
Celine. 'Trio' Crossbody Bag/ skuldertaske af sort lammeskind udført med justerbar smal skulderrem og gyldent hardware. Tasken er sammensat af tre på hinanden følgende lommer med lynlåslukke. Hver lomme kan knappes på og af efter behov. H. 18 cm. B. 24,5 cm. Datokode: S-CU-4115. Fremstillet oktober 2015. Fremstår med brugsspor, herunder små ridser og enkelt trykmærke på læder.