Carl-Henning Pedersen. 'Sjælens bånd'

Vurdering

Roskilde

6492956

Carl-Henning Pedersen (1913-2007). 'Sjælens bånd'. Litografi, 10/150. Sign. og dat. Carl-Henning Pedersen Paris 1982. 75 x 54 cm (98 x 76) cm. (cd)

Carl-Henning Pedersen. 'Machu Picchu - Månens tårer'

Roskilde 28. nov.

Vurdering

3.200

2.400

Carl-Henning Pedersen (1913-2007): Figurlige kompositioner. 4 litografier i farver.
Hørsholm 23. nov.

Vurdering

3.400

3.200

Carl-Henning Pedersen: 'The Boat of Carou'. Akvarel, 2000 (CD)
Hørsholm 27. nov.

Vurdering

27.000

17.500

Carl-Henning Pedersen. Signeret plakat
Roskilde 23. nov.

Vurdering

387831. Carl Henning Pedersen. Par figurkompositioner fra
Aarhus 29. nov.

Vurdering