Carl-Henning Pedersen. 'Sjælens bånd'
Carl-Henning Pedersen (1913-2007). 'Sjælens bånd'. Litografi, 10/150. Sign. og dat. Carl-Henning Pedersen Paris 1982. 75 x 54 cm (98 x 76) cm. (cd)