Brillantring af 18 kt rosa guld, ca 0.15 ct. Str 51,5

Vurdering

DKK 3.400

København

6495582

Brillantring af 18 kt rosa guld, front i panserkæde motiv, prydet med 10 brillantslebne naturlige diamanter, samlet ca 0.15 ct., Farve: River-Top Wesselton-Wesselton (F-G-H), Klarhed VS-SI. Bredde i front: 4,5 mm Ringstr. 51,5/ ø16,3 mm Vægt: 2,4 gr. Der medfølger AIG smykkerapport fra 2023. Ringen fremstår ubrugt

Brillant tennisarmbånd af 14 kt, ca 2.00 ct

København 18. nov.

Vurdering

17.000

12.000

Uindfattede brillantslebne diamanter, 0.22 ct
København 18. nov.

Vurdering

1.800

1.500

Brillant solitairering af 14 kt hvidguld, ca 0.60 ct., Str. 53
København 18. nov.

Vurdering

5.200

4.400

Diamantring af 18 kt. hvidguld med gule og hvide diamanter, i alt ca. 1.16 ct.
Vejle 18. nov.

Vurdering

14.000

11.500

Diamantring af 18 kt, ca 1.23 ct.
København 21. nov.

Vurdering

32.000

21.000

House Doctor. To Molecular pendler (2)
København 18. nov.

Vurdering

Wendelbo. Meta gulvlampe samt 2 x Northern. 'Oslo Wood' lampefod (3)
København 14:48

Vurdering

650

Samling lamper (4)
København 15:45

Vurdering

Bloomingville, Eden outcast. Knager samt vægdekoration (7)
København 19:42

Vurdering

600

Brillant tennisarmbånd af 14 kt rosaguld, prydet med talrige brillantslebne diamanter, samlet ca 2.45 ct
Odense 25. nov.

Vurdering

26.000

15.500

Tivoli x Normann Copenhagen. 5 x 'Tale' figurer (5)
København 20. nov.

Vurdering

Badgley Mischka. Haloring og alliancering prydet med lab-grown diamanter af 14 kt hvidguld, ca 3.00 ct Str. 54,5
København 18. nov.

Vurdering

29.000

21.000

Grethe Meyer for Fritz Hansen. 7 x 'Louise' lysestager (7)
København 19:16

Vurdering

600

Et par store italienske diamantørestikker af 18 kt. hvidguld (2)
Vejle 18. nov.

Vurdering

40.000

36.000

Ferm LIVING. 3 x 'Verso Jug' kander samt vase(2)
København 19. nov.

Vurdering

Samling børnetilbehør mm. (14)
København 20:05

Vurdering

850

Gejst, Ferm living. Boligtilbehør. (8)
København 19:56

Vurdering

Cooee Design. Samling vaser (16)
København 14:07

Vurdering

600

Ferm Living, Gejst, Audo mfl. Boligtilbehør (21)
København 20:28

Vurdering

600

Turmalin- og brillantring af 18 kt hvidguld, ca 0.90 ct
København 18. nov.

Vurdering

11.000

8.400

Samling af div. tilbehør
København 18. nov.

Vurdering

Samling boligtilbehør (44)
København 19. nov.

Vurdering

800

Normann Copenhagen, Muubs, Ferm LIVING. Boligtilbehør (12)
København 20. nov.

Vurdering

House Doctor, eden outcast, Hans Bølling, Nomess mfl. Samling boligtilbehør (10)
København 18. nov.

Vurdering

Samling boligtilbehør
København 15:29

Vurdering

600