+45 4450 9800

Velkommen til Lauritz.com

Favoritter

Log ind

Velkommen til Lauritz.com

Lauritz.com

Breitling for Bentley 'B05 Unitime'. Oversize herreur i stål med hvid skive, ca. 2010'erne

Vurdering

DKK 64000

Showroom

Vejle

Varenummer

6458898

Beskrivelse

Herrearmbåndsur fra Breitling for Bentley, model B05 Unitime, ref.nr.: AB0521U0/A755, i kraftig urkasse af stål, hvid skive med stregindeks, datoangivelse ved 4.30" position, separat sekundviser, stopursfunktion, safirglas, monteret med original lænke af stål med foldelukke, automatisk urværk. Ø. 49 mm. Indvendig L. ca. 20 cm. Medfølges af garantikort. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Næste bud

DKK 54.000

Du kan byde på varen ved at vælge enten det næste ledige bud eller du kan benytte vores max-bud service.

Læs mere om budgivning her

Dit bud

Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion

Lignende varer

Maurice Lacroix 'Masterpiece Phases de Lune'.  Automatisk herreur i 18 kt. guld og stål, ca. 2000'erne

Maurice Lacroix 'Masterpiece Phases de Lune'. Automatisk herreur i 18 kt. guld og stål, ca. 2000'erne

Vurdering

11.500DKK

Startpris

8.400DKK

Vejle

12.10, 19.16

FRED, Paris 'Gladiator'. Stort dameur i stål med hvid skive, 2000'erne

Vurdering

7.000DKK

Startpris

5.400DKK

Vejle

10.10, 19.40

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 175.0083

Vurdering

15.500DKK

Startpris

11.000DKK

Roskilde

10.10, 19.30

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med hvid skive

Vurdering

58.000DKK

Startpris

46.000DKK

Roskilde

10.10, 21.30

Porsche Design 'Flat Six'. Herrechronograf i stål med sort skive, 2000'erne

Vurdering

18.000DKK

Startpris

13.000DKK

Vejle

10.10, 21.11

Bell & Ross 'Vintage'. Herrechronograf i stål med sort skive, ca. 2015

Vurdering

21.000DKK

Startpris

15.500DKK

Vejle

14.10, 20.10

Maurice  Lacroix 'Pontos Chronograph'. Herreur i stål med sort skive, ca. 2010

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.600DKK

Vejle

10.10, 21.12

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 3513.50.00

Vurdering

24.000DKK

Startpris

18.500DKK

Roskilde

13.10, 19.39

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Reduced, ref. 175.0032

Vurdering

28.000DKK

Startpris

22.000DKK

Roskilde

13.10, 19.32

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Reduced, ref.nr.: 175.0032.1

Vurdering

21.000DKK

Startpris

16.000DKK

Roskilde

8.10, 19.14

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1

Vurdering

14.000DKK

Startpris

11.000DKK

Roskilde

8.10, 19.16

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Reduced, ref. 175.0032.1

Vurdering

item.HighestBidLabel

500DKK

Roskilde

12.10, 19.24

Heuer 'Yacht Timer'. NOS stopur i fiberglas med hvid skive, 1970'erne

Vurdering

3.200DKK

Startpris

1.100DKK

Vejle

12.10, 20.14

Rolex 'Datejust'. Dameur i 18 kt. guld og stål med blå skive, ca. 1984

Vurdering

38.000DKK

Startpris

31.000DKK

Vejle

14.10, 20.54

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 175.0083 / 375.0083

Vurdering

21.000DKK

Startpris

16.000DKK

Roskilde

12.10, 19.19

Cartier 'Must de Cartier Ronde'. Dameur i forgyldt sterlingsølv, 1990'erne

Vurdering

11.500DKK

Startpris

9.600DKK

Hørsholm

10.10, 20.40

Tudor 'Princess Oysterdate'. Dameur i guld og stål med gylden skive, ca. 1972

Vurdering

10.000DKK

Startpris

7.600DKK

Vejle

10.10, 20.46

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800


Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitik

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)