Birgitte Frigast & Anne Beate Design. Samling nisser m.m. (36)

Vurdering

DKK 7600

Odense

6491429

Birgitte Frigast (1948-2022) & Anne Beate Design. Samling julenisser el. nissedukker m.m., bl.a.
8 stk. Birgitte Frigast - Alf (mangler brød) / Knut / Kalle / Frederik / Vigga / Oline / Hybentinka m.m. - knækket skovl - L. 22-28 cm - alle i Birgitte Frigast kasse, nogle m/ certifikat & brochure
28 stk. Anne Beate Design - enkelte i Anne Beate Design æsker samt m/ mærkat L. 11 cm
Pæn stand. (36)

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.23)