Bent Veber. Konkret komposition - TAMARI. (cd)
Bent Veber (1925-1995). Konkret komposition - Tamari, olie på lærred, sign. på bagsiden VEBER 1967 TAMARI, 50 x 78 cm. (53 x 80,5) cm. el. 78 x 50 cm. (80,5 x 53) cm.
Auktionen afsluttes: 04. dec. 2024 18:50
9 dage 5 timer 5 minutter 54 sekunder