Arrben. Sæt på otte stole af metal / hvidt læder, model 'Ursula' (8)
Sæt på otte spisestole med stel af forkromet metal, kopstykke og sæde af hvidt læder. H. 75, SH. 45 cm. Fremstillet og mærket hos Arrben, Italien - model 'Ursula'. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder læder med mærker, ridser og nogle armlæn med krakeleringer.
Slutter om 6 dage 21 timer 57 minutter 18 sekunder