Alexander Struck for Meissen, Böttger stoneware: Legende unge bjørne
Alexander Struck (1902-1990) for Meissen, Böttger stoneware, figur af stentøj: Kæmpende bjørne, H. 19,5 cm. Stemplet Meissen Böttger steinzug og indridset D252, 20. årh.
Slutter om 3 dage 18 timer 38 minutter 32 sekunder
DKK 850