7611, 7612, 7613, 7614 - Samling cykler (4)
MBK damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 52 cm.
Stelnummer: WMB20257M
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Cové superbe herrecykel med 3 defekte gear. Ulåst. stelstr. 58 cm.
Stelnummer: WEN417725G
Fremstår med rust, hul i sadel samt brugsspor.
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Ulåst. stelstr. 47 cm.
Stelnummer: WBK221068K
Kildemoes damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 52 cm.
Stelnummer: WBK120214Z
Fremstår med rust, defekte skærme samt brugsspor.
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 29. nov. 2024 18:04
2 dage 2 timer 34 minutter 1 sekund
DKK 850