7559, 7574, 7575, 7576, 7578 - Samling cykler (5)
Kildemoes damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WBK220185H
Fremstår med rust, defekte kabler, manglende sadel, defekt kædeskærm samt brugsspor.
Centurion damecykel med 7 defekte gear. låst. stelstr. 56 cm.
Stelnummer: WAK44523V
Fremstår med rust, defekt sadel, defekte greb samt brugsspor.
Centurion damecykel med 7 defekte gear. ulåst. stelstr. 52 cm.
Stelnummer: WAK30423V
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Kildemoes damecykel med 7 gear. Ulåst. Stelstr. 55 cm.
Stelnummer: WBK123306K
Fremstår med rust, defekt støtteben, hul i sadel, defekt bagskærm samt brugsspor.
Kildemoes børnecykel med 7 defekte gear. låst. stelstr. 43 cm.
Stelnummer: WBK408549B
Fremstår med rust, defekt sadel samt brugsspor.
(5)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her