7428, 7430, 7319, 6882 - Samling cykler (4)
Centurion damecykel med 7 defekte gear. låst. stelstr. 52 cm.
Stelnummer: WAK46154Z
Fremstår med rust, flade dæk, defekt håndbremse samt brugsspor.
Principia herrecykel med 16 gear. låst. stelstr. 57 cm.
Stelnummer: WHJ01046P
Fremstår med rust, defekt sadel samt brugsspor.
Ebsen el cykel med 7 geaar. låst. stelstr. 49 cm.
Stelnummer: WIC35835G
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Batteri, lader og nøgle medfølger ikke.
SCO el cykel med 3 gear. Låst. Stelstr. 53 cm.
Stelnummer: WBL90879P
Fremstår med rust, manglende forhjul, hul i sadel samt brugsspor.
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 10. nov. 2024 20:40
3 dage 5 timer 4 minutter 20 sekunder