202405363 - TAG Heuer 'Formula 1'. Herreur i stål

Vurdering

DKK 5.200

København

6496843

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1, ref.nr.: WAZ1118, serienr.: WMY4265, i urkasse af stål, blå skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, centreret sekundviser, justerbar lynette, safirglas, monteret med original lænke med foldespænde, quartz urværk. Ø. 41 mm. Indvendig L. ca. 16 cm. Fremstår med brugsspor og overfladiske ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

DKK 1.700

Lemania 'First Mark Elvström'. Regattaherreur i stål med sølvfarvet skive, 1990'erne

Vejle 11. nov. 20:03

Vurdering

14.000

10.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model Dynamic, ref. 166.0312
Roskilde 19:07

Vurdering

15.500

11.000

Breitling 'SuperOcean'. Herreur i stål med blå skive, 2000'erne
Vejle 19:37

Vurdering

15.000

12.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model Dynamic, ref. 5203.30
Roskilde 19:26

Vurdering

16.500

12.000

Rolex Oyster Perpetual, herreur af stål, fra 2017 (B24-2/9)
Aarhus 11. nov. 20:38

Vurdering

38.000

38.000

Tissot 'Visodate'. Vintage herreur i stål med lys skive, 1950'erne
Vejle 20:20

Vurdering

3.000

TAG Heuer 'Formula 1'. Herrechronograf i stål - boks + cert. 2022
Vejle 19:48

Vurdering

11.000

8.200

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex PADI Tuna, ref. 4R36-05V0
Roskilde 11. nov. 19:39

Vurdering

5.200

Heuer 'Yacht Timer'. NOS stopur i fiberglas med hvid skive, 1970'erne
Vejle 13. nov. 19:55

Vurdering

3.200

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1
Roskilde 20:12

Vurdering

14.000

11.000

Breitling damearmbåndsur model Cockpit Lady med diamanter, ref. A71356
Roskilde 11. nov. 19:21

Vurdering

26.000

19.000

Breguet 'Type XX - XXI - XXII Aeronavale'. Limeteret herrechronograf i stål med sort skive - cert. ca. 2011
Vejle 11. nov. 19:40

Vurdering

60.000

52.000

Limiteret herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex Giugiaro, ref. SBEE00E
Roskilde 20:09

Vurdering

6.200

4.200

TAG Heuer 'Aquaracer Lady'. Midsize dameur i 18 karat guld og stål med brillanter
Roskilde 11. nov. 19:47

Vurdering

23.000

18.000

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex, ref. SBDC0083
Roskilde 19:20

Vurdering

6.000

4.200

TAG Heuer 'Carrera Calibe 16'. Herrechronograf i stål med sort skive - boks + cert. 2006
Vejle 19:22

Vurdering

16.000

12.500

Tissot. Vintage herreur i stål med tropical skive, slutningen af 1950'erne
Vejle 20:14

Vurdering

3.400

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M med diamanter
Roskilde 20:15

Vurdering

26.000

21.000

Hermés 'H-Hour'. Dameur i stål prydet med brillanter - boks + cert. 2000'erne
Vejle 11. nov. 21:00

Vurdering

25.000

18.500

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex, ref. SBDL091
Roskilde 19:15

Vurdering

5.200

Roskilde 11. nov. 19:42

Vurdering

42.000

32.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref. 596.1507
Roskilde 19:34

Vurdering

19.000

14.000

TAG Heuer 'Carrera Calibre 6 Heritage'. Herreur i 18 kt. guld og stål med lys skive, 2010'erne
Vejle 11. nov. 20:10

Vurdering

19.000

15.000

Omega 'Seamaster 300M Jacques Mayol'. Limiteret dameur i stål med grøn skive - boks + cert. 1996
Vejle 19:24

Vurdering

15.000

11.000

Omega 'De Ville Prestige'. Herreur af stål fra 2005
Roskilde 19:06

Vurdering

10.500

7.000