Westergaard møbler. Kommode, palisander

Vurdering

5181425

Westergaard møbler. Kommode fineret med palisander, front med seks skuffer, runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 101 L. 77 D. 41 cm. Fremstår med brugsspor, en greb med afslag.