Vurdering
6384819
Frederik Drews (Pseudonymer Svend Lynge, E. Schneider, Carl Birksö og Poul Rønne. 1909-1960). Interiør. Olie på lærred. Sign. C. Birksö. 40 x 30 cm (50 x 40 cm).