Christen Holm Isaksen. Olie på pap. Strikkende kvinde i Færøsk landskab. cd

Vurdering

3863631

Christen Holm Isaksen (1877-1935). Olie på pap. Strikkende kvinde i Færøsk landskab. Monogramsign. 38 x 28 cm (43 x 33 cm) Fremstår med ridser og afskalninger.