Kristoffer Martensen. 'Surfing series'

Vurdering

DKK 54000

Vejle

6468522

Kristoffer Martensen (f. 1989). 'Surfing series', portræt af skateboard pioneren Jay Adams, værk brændt i træ. Signeret, dateret og betitlet på bagside: Martensen 2018 Surfing series. H. 150 cm, B. 150 cm (158 x 158 cm). (cd)

DKK 33.000

Et par aneportrætter af sognepræst Anders Nielsen Kragballe og hustru Karen Jensdatter Kragballe, 1695 og 1698 (2)

Vejle 9:30

Vurdering

8.000

5.000

Tissot Le Locle automatic herrearmbåndsur af stål
Aarhus 07. nov. 19:12

Vurdering

1.700

Aarhus 07. nov. 20:12

Vurdering

1.500

Vintage Omega Genève herrearmbåndsur årgang 1965.
Aarhus 07. nov. 20:37

Vurdering

5.200

4.200

Frederique Constant Runabout Chronograph Limited Edition herrearmbåndsur af forgyldt stål
Aarhus 11. nov. 20:15

Vurdering

15.500

13.000