Hyundai i20, 1.0 T-GDI. Benzin 5-dørs fra 2021 med manuelt gear, kørt 36.592km. 100HK. Der medfølger 2 stk. nøgle samt registreringsattest. Stelnummer: NLHBN51GAMZ027270. Tidligere reg. nr. CY70860. Der er ikke registreret pant i bilen. Starter med booster. Nyt batteri skal påregnes. Tidligere leasingbil. Fremstår med brugsslitage herunder enkelte lette ridser / skrammer samt let røglugt i kabine. Vi anbefaler eftersyn af køretøjet, da fortrydelsesretten bortfalder ved udlevering.
BEMÆRK: Der er ikke betalt afgift på denne bil. Bud er inklusive moms.
Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, biler og koster fra Nordjyllands Politi.