Louis Vuitton. 'Noctambule', håndtaske af sort Epi læder
Louis Vuitton. 'Noctambule', v-formet håndtaske af sort Epi læder monteret med organisk bærehank af sort akryl. Indvendig, et stort åbent rum med en enkelt åben sidelomme. Foret med gråt alcantara. Produktionskode: VI0989. Fremstillet august 1999 i Frankrig. H. 34 cm. B. 37-18 cm. D. 10 cm. Tasken fremstår med lette brugsspor, dog ridser og brugsspor på hank.
Auktionen afsluttes: 25. nov. 2024 19:04
3 dage 20 timer 24 minutter 30 sekunder