Gaetano Sciolari. Italiensk pendel fra 60'erne af messing og akryl
Gaetano Sciolari (1927-1994). Italiensk pendel fra 60'erne af messing og akryl. H. 120 cm, B. 59 cm. 12 lyskilder. Fremstår med brugsspor, ridser og afskalninger. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Slutter om 4 dage 21 timer 33 minutter 5 sekunder
DKK 6.000