Gaetano Sciolari. Et par væglamper fra 60'erne af glas og metal (2)
Gaetano Sciolari. Et par væglamper fra 60'erne af glas og metal. 3 lyskilder i hver lampe. H. 62 cm, B. 50 cm. Fremstår med brugsspor, en lampe mangler spændekrave. (2)
Slutter om 4 dage 22 timer 44 minutter 4 sekunder
DKK 7.000