Bruunmunch. Barstol model Play Chair i røget eg.
Nyproduceret vareMomsvare
Bruunmunch. Barstol med skal i formspændt krydsfinér af røget eg. Stel af mat sort lakeret stålrør. Model Play Chair. Sh. 65 cm.Udstillingsmodel med minimale brugsspor.