Dansk møbeldesign. Sofabord af massiv eg, 1970-80'erne
Sofabord af massiv sæbebehandlet eg, stavlimet plade. H. 54, L. 140, B. 86 cm. Fremstillet og mærket hos Laboremus, Viborg. Fremstår med almindelige alders- og brugsspor.
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 17:48
5 timer 3 minutter 59 sekunder