A. Michelsen: Samling margueritsmykker. (4)
A. Michelsen: Samling margueritsmykker af forgyldt sterlingsølv bestående af to brocher og et par ørestikker hver med hvid emalje. Diam. 11,5, 24 og 42 mm. (4) Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Æske medfølger.