Ellen Elisa Scheelke. Opstilling. (cd)

Vurdering

Odense

6481202

Ellen Elisa Scheelke (1909-1988). Opstilling, olie på lærred, sign. E. Sch. 46, 42,5 x 47,5 cm. (52 x 57) cm.

Marx Leth-Espensen. Opstilling , olie på lærred

Odense 27. nov.

Vurdering

Christian Berthelsen. Parti med udsigt fjordlandskab, olie på lærred,
Aalborg 29. nov.

Vurdering

Aksel Jørgensen & Ubekendt kunstner. Kunstner i sit atelier & opstilling. (2)
Odense 30. nov.

Vurdering