Vintage ring af 14 kt guld, prydet med syntetisk rubin.
Vintage ring af 14 kt guld prydet med en brillant slebet syntetisk rubin. Ø. på sten: 11,8 mm. Ringstørrelse: 56. Stemplet 585 samt mester. Vægt: ca. 4,3 gram. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes: 28. nov. 2024 19:10
5 dage 10 timer 7 minutter 5 sekunder