Richard Mortensen. To kompositioner. litografi (2)
Richard Mortensen. (1910-1993). To kompositioner. litografi nr. 53/75 Sign. Mortensen66/683. Lysmål 34 x 24 cm. (50 x 38 cm.) samt litografi nr. 5/75. Sign. Richard Mortensen Lysmål 34x24 cm . (50 x 38 cm.) (cd) (2)
Auktionen afsluttes: 06. dec. 2024 18:50
6 dage 20 timer 50 minutter 8 sekunder