Ubekendt kunstner. Portræt af ung kvinde, olie på lærred, 1903
Ubekendt kunstner. Portræt af ung kvinde, olie på lærred. Sign. med initialer E.V.A. / G.V.A. (?) samt dateret 1903. 29 x 29 cm. Fremstår med enkelte afskalninger.