Denne auktion er fortrudt
Wladyslaw. T. Chmielinski CD. Udsigt over hustage. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4113177
Udsigt over hustage, af Wladyslaw. T. Chmielinski, (Polen, 1911-1979) CD. Olie på lærred. Sign. W.T. Chmielinski. 36 x 51 cm. (52 x 67 cm.)