Denne auktion er fortrudt
Wladyslaw T. Chmielinski CD. Byparti med figurer. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4113179
Byparti med figurer, af Wladyslaw. T. Chmielinski, (Polen, 1911-1979) CD. Olie på lærred. Sign. W. T. Chmielinski. 50,5 x 35,5 cm. (66 x 52 cm.)