Wiliam Skotte Olsen. Olie på lærred. Komposition med ansigter, fugl og hus. (cd)
Komposition med ansigter, fugl og hus af Wiliam Skotte Olsen (1945-2005). Olie på lærred. Monogramsigneret WSO. 35 x 50 cm. UR