Denne auktion er fortrudt
Wilhem Erichsen 20 årh. marinemotiv Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2879259
Wilhelm Erichsen. Marinemotiv med sejlbåde. Sign. Wilh. Erichsen. Olie på plade. 24 x 32 ( 36 x 44 ) cm.