Valdemar Secher 1885-1976. Landskab samt to bymotiver. Sign. V. Secher. Olie på lærred. Bymotiv med elmaster 40 x 50 cm. Landskab 46 x 59 cm. Bymotiv 46 x 61 cm. Indrammet. (3)