Ubekendt lampeproducent. Bordlampe af messing, skærm af glas, stamme med afbryder. H. 45 cm Ø. 32 cm. Brugsspor, ridser. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.