Vurdering
3948624
Sigurd Schou, 1875-1944. Motiv med landskab og landevej. Sign. monogram SSS samt dateret '17. Olie på lærred. 87 x 126 (106 x 146) cm. OBS: Tekst ændret og auktion forlænget.