Denne auktion er fortrudt
Godycki Cwirko cd. Bord med skål og blomster, olie på lærred, 1958 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4132669
Godycki Cwirko 1908-1988. Bord med skål og blomster, olie på lærred. Sign. og dateret 1958/59. 49 x 39 (60 x 50) cm. Fremstår med krakeleringer.