Denne auktion er fortrudt
Ubekendt dansk kunstner, 1900 tallet første halvdel Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2952748
Ubekendt dansk kunstner, Parti fra herlufskov, olie på lærred Utydeligt signeret, 44 x 66 cm. 1900 tallet første halvdel