Vurdering
3651878
Thor Lindeneg, født 1941. Olie på lærred. 40 x 33 (42 x 35) cm. Signeret og dateret på forsiden 'Thor Lindeneg, 12'. Sigernet på bagsiden 'Thor Lindebeg 2012'