Soundcraft 8-kanals mixer med indbygget 600 watt forstærker og Lexicon effekt. Fremstår med brugsslitage og ridser og enkelte defekter. Sælges for Det Jyske Musikkonservatorium. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.