Denne auktion er fortrudt
Vurdering
3991049
Sophus Jürgensen.(1873-1958). Dansk landskab med landarbejder.Olie på lærred. Sign. S. Jürgensen. 95. 46 x 72 cm. ( 55 x 82 ).