Sikker Hansen, litografier, 'Cirkelpigen' og figurkomposition (2)
'Cirkelpigen' og figurkomposition af Sikker Hansen (1897-1955), cd, indrammede litografier, sign. Sikker Hansen, 78x62 cm. (82x66 cm). 62x48 cm. (66x52 cm). Enkelte syrepletter. (2)