Poul S. Nielsen cd, Motiv med piger ved vindue. Olie på lærred.
Poul S. Nilesen 1920-1998. Motiv med piger ved vindue. Olie på lærred. Sign. i monogram og dateret 61. 40 x 70 (50x80 )cm. NB: Beskrivelse og vurdeing ændret.