Denne auktion er fortrudt
'Komposition med fiskere' samt 'Skovmotiv' af Roald Hansen (f. 1938). To malerier. Olie på lærred. Sign. Roald Hansen. Begge: 63 x 32 cm (81 x 51 cm).
Denne auktion er fortrudt