Pierre Martin. 'Samarbejde'. Skulptur af patineret bronze, H. 54 cm
Nyproduceret vareMomsvare
Pierre Martin. Skulptur af patineret bronze på sokkel af poleret granit. Signeret: PM. Højde ca. 54 cm inkl. sokkel på 10 cm. Bredde 50 cm. Fremstår med minimale brugsspor, dog lille kanthak på sokkel.
Skulpturen er udført af nordisk kunstner, under pseudonymet Pierre Martin.