OTTO BACHE. To heste på mark, sign. 'Otto Bache'. Olie på lærred, 50 x 74 cm.
Indleveret hos Lauritz.com Herlev
Denne effekt er en del af den særlige deLuxe Catalogue Auction, der løber fra 15-30 marts. Læs mere og se alle effekterne. Se alle deLuxe-effekter fra alle vores auktionshuse på den daglige deLuxe-liste.