Osvald L Mathiesen Badende kvinder Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4908467

Vurdering

4897277

Osvald L Mathiesen/Osvald Karms (1885-1972) Badende kvinder. 86x63 cm. (101x80 cm) Sign. 'Osvald Mathiesen' Fremstår med mindre skade på lærred.