Oidentifierad konstnär, skördemotiv med kvinnor samt ko, färglitografi
Komposition av oidentifierad konstnär. Färglitografi. Otydligt signerad samt numrerad 190/260 i blyerts. Bildytans mått: 47 x 63 cm. Glasad och ramad.