Denne auktion er fortrudt
N. A. Abildgaard, skole Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2895457
N. A. Abildgaard, skole. Caritas romana, olie på dubleret lærred, usign. 72,5 x 60,5 cm. Retoucheringer, afskalninger og kraftige krakeleringer.